Με επιμορφωτικό σεμινάριο ξεκίνησε η αγωνιστική σεζόν, που διοργάνωσε ο Πανελλήνιος Επαγγελματικός Σύνδεσμος Προπονητών Τζούντο του οποίου ενεργό μέλος αποτελεί η προπονήτρια του συλλόγου Α.Σ. Πολυδάμα Αγίας Παρασκευής, Αλεξία Κουρτελέση. Το θέμα του σεμιναρίου ήταν ‘Γυναικείο τζούντο – Εξειδικευμένη προπόνηση ¨και εισηγητές ήταν δύο Ιάπωνες ενεργοί αθλητές η Edna Mako και ο Ιsamu Watanabe. Μία εξαιρετική διοργάνωση και αξιόλογη προσπάθεια ενίσχυσης γνώσεων, η οποία πρέπει να επαναληφθεί στο μέλλον…
![ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΜΕ ΙΑΠΩΝΕΣ ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ](http://polidamas.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΣΕΜ-3815702011581952537_n-1170x658.jpeg)